Jabloneckou MHD od února zajistí UmbrellaJABLONEC NAD NISOU - Městskou hromadnou dopravu v Jablonci bude od února příštího roku provozovat společnost Umbrella. Její nabídka byla hlavně ekonomicky nejvýhodnější, odborářům se ale postup radnice nelíbí. Umbrella je v městské hromadné dopravě na českém trhu nováčkem, v zahraničí už ale MHD zajišťuje v Hamburku nebo Berlíně... |
|
|

















