Get Adobe Flash player

Vlčoun.cz na facebooku

Lajkněte náš facebook...

Inzerce

Aktuální číslo

Z čísla 3/2017 vybíráme:
- Czechbus již posedmé
- Nízkopodlažní Olomouc
- Stávka regionálních dopravců
- Liberecký přesmyk
- a tradičně také aktuality...

Aktuální čas

Sestavuji aktuální kalendář ...

Tento i původní web
navštívilo tolik návštěvníků:[CNW:Counter](údaj je pouze orientační)

Czechbus se plní, letos se obejde bez Solarisu

PRAHA - Veletrh Czechbus, který návštěvníkům nabízí nejnovější trendy v oblasti autobusové dopravy, se pozvolna blíží. A podle pořadatele, společnosti Incheba Praha, se velmi rychle také zaplňuje plocha veletrhu.

Letošní, v pořadí již sedmý, středoevropský veletrh, hromadné dopravy a servisní techniky se koná ve dnech 21. až 23. listopadu...

 

Červen je opět nadupaný dopravními akcemi

ČESKÁ REPUBLIKA - Červen nabízí dopravním fanouškům hned několik možností vyžití. Ať už se jen chcete svézt speciálními linkami muzejní noci nebo se podívat na novinky v železniční dopravě, některé akce si nenechte ujít.

Patrně nejrozsáhlejší a nejzajímavější akcí je ale muzejní noc, která se uskuteční už tuto sobotu v Praze a Ostravě...

 

ONLINE: V některých krajích nevyjely autobusy

ČESKÁ REPUBLIKA - V některých krajích dnes ráno vůbec nevyjely autobusové spoje. Dopravci vyslyšeli výzvy Odborového svazu dopravy a aktivně se připojili ke stávce za vyšší výplaty. Kraje se proti tomu ohradily.

/AKTUALIZACE v 17.15/ Informační portál Vlčoun.cz pro vás průběžně aktualizuje online zpravodajství z dění po celé republice...

 

Republiku má ochromit stávka, kraje jsou proti

ČESKÁ REPUBLIKA - Stávka. To je slovo, které je v současné době nejvíc skloňované slovo. Někteří autobusoví dopravci zítra nevyjedou, a to jako protest proti neřešení situace s doplatky za mzdy.

Některé kraje se stávkou nesouhlasí a například vedení Jihomoravského kraje podá podnět k prošetření zákonnosti stávky...

 

O 988 milionů eur má zájem třicítka projektů

ČESKÁ REPUBLIKA - Poslední možnost pro podání žádostí o podporu v dopravní části Nástroje pro propojení Evropy vypršela. Od roku 2014 šlo v pořadí o třetí a poslední možnost, jak tyto evropské prostředky získat.

Žadatelé celkem předložili celkem třicet silničních nebo třeba železničních projektů v celkové hodnotě 988 milionů eur...

 

Šestý Czechbus přilákal 5,5 tisíce návštěvníků

PRAHA - Šestý ročník veletrhu Czechbus přilákal na pražské výstaviště v Holešovicích přes 5,5 tisíce návštěvníků. Ze statistických údajů je tak zjevně zřejmé, že návštěvnost veletrhu postupně stoupá.

/CZECHBUS 2016 - závěrečný 17. díl/ V seriálu se Informační portál Vlčoun.cz vracel k jednotlivým vystavovatelům...

 

Czechbus: Isuzu vystavilo nejnovější Visigo

PRAHA - V závěru seriálu věnovaném letošnímu ročníku veletrhu Czechbus čtenářům představíme společnost Isuzu, která prezentovala jediný dovážený turistický autobusmodelu Visigo.

/CZECHBUS 2016 - 16. díl/ V několikadílném seriálu se Informační portál Vlčoun.cz vrací k jednotlivým vystavovatelům...

 

Czechbus: Svůj prostor dostala také historie

PRAHA - Nejen nejmodernější technika, ale také pohled do historie. I takový byl letošní ročník veletrhu Czechbus, na kterém si mohli zájemci prohlédnout historické autobusy nebo repliku trolejbusu!

/CZECHBUS 2016 - 15. díl/ V několikadílném seriálu se Informační portál Vlčoun.cz vrací k jednotlivým vystavovatelům...

 

Czechbus: Ukázal se také nejdelší Van Hool

PRAHA - V rámci veletrhu Czechbus si mohli jeho návštěvníci v první den konání prohlédnout nejdelší autobus, který kdy byl na české silnice vypraven. A kdy to nestihl, může se s ním svézt na ruzyňské letiště.

/CZECHBUS 2016 - 14. díl/ V několikadílném seriálu se Informační portál Vlčoun.cz vrací k jednotlivým vystavovatelům...

 

Czechbus: Scania představila Citywide LE

PRAHA - Za přítomnosti generálního ředitele Scanie Jamese Armstronga a Mariána Černocha, obchodního ředitele, byl vůbec poprvé představený CNG autobus Scania Citywide postavený na základě konkrétní objednávky.

/CZECHBUS 2016 - 13. díl/ V několikadílném seriálu se Informační portál Vlčoun.cz vrací k jednotlivým vystavovatelům...

 

Ptáme se vás:

Souhlasíte se zákazem kouření na zastávkách městské dopravy?
 

Naši mediální partneři:

    

20170702 spoluprace dopravacek

Kvalitní české firmy působící v dopravě:

20160301 banner down 01 20160301 banner down 02 20160301 banner down 03 20160301 banner down 04 Chcete být vidět na tomto místě a oslovit tak několik tisíc návštěvníků? Napište nám na mail marketing@vlcoun.cz a dozvíte se více!