Tramvaje T2 se loučily s tratí na Lidové sadyLIBEREC - Uplynulý víkend se v Liberci uskutečnila zajímavá akce především pro dopravní nadšence. Na tramvajovou trať z centra do Lidových sadů totiž naposledy vyjely tramvaje řady T na úzkém rozchodu. V květnu totiž začala rekonstrukce trati, spojená s pětiměsíční výlukou, po jejímž konci sem nebude provoz těchto vozů již možný... |
|
|

















