Get Adobe Flash player

Czechbus: BUSE překvapilo nejlepší expozicí

PRAHA - Společnost BUSE, špička ve výrobě informačních systémů, na Czechbusu představila novinky a kompletní nabídku certifikovaných informačních panelů, LCD monitorů a ostatních produktů pro veřejnou dopravu.

/CZECHBUS 4. díl/ V tradičním seriálu se bude Informační portál Vlčoun.cz postupně vracet k některým vystavovatelům...


Výstavní stánek společnost BUSE (22. listopadu 2018, František Živnůstka).

Společnost BUSE působící na trhu od roku 1992 se prezentovala na veletrhu Czechbus velkolepě. O tom svědčí také veletržní ocenění prvního místa za nejlepší expozici. Stánek byl téměř neustále v obležení zákazníků i dopravních nadšenců. Společnost se zabývá nejen výrobou informačních panelů, ale také zdokonalováním systému automatického počítání cestujících, kamerovým systémem, monitorováním dopravy nebo dispečerským řízením. 

Nejnovějším úspěchem je ale dodání informačního systému do 130 autobusů společnosti Transdev, které budou zajišťovat od 9. prosince dopravu v podstatné části Moravskoslezského kraje. Za velký úspěch ale blanenská společnost považuje dodávku informačního systému do 21 nových autobusů MAN pro Dopravní podnik města Děčína. Do vozů společnost dodala také kamerový systém se záznamem, systém automatického počítání cestujících a v neposlední řadě také wifi připojení k internetu. Ve spolupráci s dopravním podnikem a městem pak byl v Děčíně navíc spuštěn systém inteligentních zastávek založený na reálném odjezdu a aktuální poloze autobusů doplněný o dispečerský systém. 


Zajímavá a velkolepě pojatá prezentace firmy (22. listopadu 2018, František Živnůstka).

O úspěšnosti společnosti BUSE svědčí především narůstající počet dopravců, kteří požadují informační systémy a další zařízení ve vozidlech. V loňském roce například společnost BUSE zmiňuje dodávky informačním systémů pro 18 nových autobusy Solaris dodávané Dopravnímu podniku města Olomouce. Energeticky úsporné panely slouží také v osmi autobusech Urbanway Dopravní společnosti Zlín - Otrokovice. Společnost se také vrátila do Ostravy nebo Brna, kam opět dodává vnější informační panely a vnitřní LCD panely.

Společnost BUSE, Burdova speciální elektronika, založil v roce 1992 Jiří Burda. Od svého vzniku se společnost soustředí na vlastní vývoj a výrobu zařízení v oblasti informačních zobrazovacích technologiích, kdy se stěžejním produktem v 90. letech staly informační panely založené na technologii DOT-LED, které se velmi úspěšně rozšířily nejen na tuzemském trhu, ale také na evropském kontinentu a v zahraničí.

O veletrhu Czechbus 2018 čtěte také...
- Czechbus: Kloubový autobus SOR měl úspěch (vydáno 30. listopadu 2018).
- Czechbus: Škodovka představla Peruna 29BB (vydáno 28. listopadu 2018).
- Czechbus: Autobusy PID dostanou nový potah (vydáno 26. listopadu 2018).
  (zdroj: www.vlcoun.cz).


Vystaveny byly prezentační panely včetně reálií (22. listopadu 2018, František Živnůstka).

Ptáme se vás:

Je správné, že stát nabízí rychlíkové železniční linky soukromým dopravcům?
 

Naši mediální partneři:

      

20170702 spoluprace dopravacek

Kvalitní české firmy a zajímavé akce v dopravě:

  20160301 banner down 02 20160301 banner down 03 20160301 banner down 04 Chcete být vidět na tomto místě a oslovit tak několik tisíc návštěvníků? Napište nám a dozvíte se více!