ČD se příští rok vrátí na trať z Brna do OstravyOSTRAVA, BRNO - České dráhy se od prosince příštího roku vrátí na linku R8 spojující Ostravu s Brnem. Tu od roku 2019 provozuje RegioJet na základě tehdejší soutěže, jenž měla zvýšit kvalitu cestování na trase. Spolu s tím dopravce obhájil také stávající provoz rychlíků R12 a R13 z Brna přes Olomouc do Jeseníku, respektive z Brna do Olomouce přes Břeclav... |
|
|














