Modernizace nádraží v Hradci Králové začalaHRADEC KRÁLOVÉ - Cestující na hlavním nádraží v Hradci Králové v následujících letech získají bezbariérový přístup k vlakům. V rámci zahájené modernizace tady navíc vznikne i jedno zcela nové nástupiště. Soupravy při průjezdu stanicí zrychlí, díky instalaci ETCS a zrušení několika přejezdů se zvýší bezpečnost provozu. Stavba má být hotová v roce 2031... |
|
|














