Get Adobe Flash player

Pražský DP zaměstnancům rozdělí 20 milionů

PRAHA - Celkem dvacet milionů korun rozdělí pražský dopravní podnik mezi své zaměstnance jako odměnu za celoroční práci. Zaměstnanci, kterých se to týká, najdou odměnu v prosincové výplatě vyplácené v lednu.

Kromě toho s příchodem nového roku došlo k navýšení mzdové oblasti o 7 procent a dále také k navýšení některých benefitů...


Dopravní podnik rozdělí odměny ve výši 20 milionů korun (11. března 2012, Filip Vlček).

Představenstvo Dopravního podniku hlavního města Prahy rozhodlo o vyplacení zvláštní mimořádné odměny pro své zaměstnance v souhrnné výši 20 milionů korun. Zaměstnanci se na ně mohou těšit ve svých prosincových výplatách v lednu 2020. Mimořádná odměna bude vyplacena řádně podle Kolektivní smlouvy Dopravního podniku hlavního města Prahy, bodu 5.6 přílohy kolektivní smlouvy, za období leden až listopad 2019 jako výraz ocenění za celoroční práci.

"Velmi si vážím práce, kterou odvádí zaměstnanci dopravního podniku. Vedení společnosti dělá a dále bude dělat vše pro to, aby se našim zaměstnancům stále dobře pracovalo, aby byl dopravní podnik vnímán jako stabilní, spolehlivý, perspektivní, ale i náročný zaměstnavatel," uvedl Petr Witowski, generální ředitel a předseda představenstva Dopravního podniku hlavního města Prahy.


Zaměstnanci je uvidí ve výplatě v lednu (8. září 2016, František Živnůstka).

Kromě těchto odměn jsou díky Kolektivní smlouvě včetně dodatků zajištěna další navýšení od nového roku. "Počínaje 1. lednem 2020 dochází nejen k nárůstu v mzdové oblasti o 7 %, ale i k navýšení některých benefitů, jako například navýšení hodnoty poukázky na stravování či navýšení příspěvku zaměstnavatele na doplňkové penzijní spoření a penzijní připojištění zaměstnance," dodal Jiří Špička, personální ředitel a člen představenstva dopravního podniku.

Dopravní podnik hlavního města Prahy je největší městská firma v zemi se zhruba 11 tisíci zaměstnanci. Společnost oceňuje práci svých zaměstnanců, díky níž se právem může řadit k předním světovým městským přepravcům. "Motivace a stabilizace všech pracovníků je zvláště důležitá v době abnormálně vysoké zaměstnanosti v ČR a vyšší fluktuace," podotkla tisková mluvčí pražského dopravního podniku Aneta Řehková.


Současně s odměnami se zvedá i samotná mzda (26. ledna 2017, Filip Vlček).

Praha teď

zdroj: http://worldcamera.net/

zdroj: http://worldcamera.net

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz

Redakce Praha:

201 praha
Krajská redakce Vlčoun.cz:
- Filip Vlček
- Michal Fořt
- Jakub Lachout
- Ondra Kašpárek
- Vojta Beneš
- Antonín Jelínek

Chcete posílit náš tým?
Možná hledáme právě vás!
Více informací zde.

Ptáme se vás:

Je správné, že stát nabízí rychlíkové železniční linky soukromým dopravcům?
 

Naši mediální partneři:

      

20170702 spoluprace dopravacek

Kvalitní české firmy a zajímavé akce v dopravě:

    20160301 banner down 03 20160301 banner down 04 
Chcete být vidět na tomto místě a oslovit tak tisíce návštěvníků měsíčně? Napište nám a dozvíte se více!