Get Adobe Flash player

Mezi Prahou a Slováckem je o FlixBus zájem

PRAHA, UHERSKÝ BROD - Na linkách společnosti FlixBus mezi Slováckem a Prahou roste počet cestujících, za poslední čtvrt rok dokonce až o 40 procent. Dopravce přitom linku spustil teprve 10. června.

Nejvytíženějšími spoji jsou páteční a nedělní. Velkým kladem FlixBusu je rychlost, vlaky stejnou trasu ujedou až o hodinu déle...


O linku z Prahy na Slovácko je zájem (8. května 2018, FlixBus).

Každodenní spojení slováckých měst a Trenčína s Brnem a Prahou se zelenému dopravci osvědčilo. Zájem o tuto trasu roste i po prázdninách, kdy objem přepravy bývá na většině tras v Evropě zpravidla nejvyšší. Spojena této trase jezdí každý den, nádraží Florenc opuštějí v 15.20 hodin, z Trenčína naopak vyrážejí v ranních hodinách každý den v 7.35 hodin, z Uherského Brodu v 8.30 hodin a z Hradiště v 9.00 hodin. Dopravní spojení Uherského Hradiště s Brnem obecně není nijak jednoduché, vlaky jsou na této trase až o hodinu pomalejší.

"Za první čtvrtletí můžeme pozorovat téměř poloviční nárůst cestujících na trase mezi Slováckem a Prahou. Zákazníky lákají moderní a čisté autobusy, výhodná cena a také kvalitní připojení k Wi-Fi, díky kterému mohou během cesty pracovat nebo se dívat na film," podotkla tisková mluvčí společnosti FlixBus Martina Čmielová. Dvě LTE antény na střeše každého autobusu poskytují kvalitní neomezené 4G/LTE internetové připojení.


Nejvytíženější spoje jsou v pátek a neděli (8. května 2018, FlixBus).

Integrovaný zábavní portál Passengera dokáže za jízdy zobrazit aktuální polohu FlixBusu na mapě, cestující si mohou číst zprávy, sledovat některý z 20 nabízených filmů, poslouchat muziku nebo si cestu zpříjemnit hraním her. Vše je dostupné v češtině, angličtině i němčině a nabídka zábavy se neustále aktualizuje.

Společnost FlixBus za poslední měsíce zapracovala i v mnoha jiných směrech. "Zjednodušili jsme rezervační a platební systém, posílili předprodejní místa a rozšířili provoz na řadě vnitrostátních spojení," doplnila Čmielová. FlixBus vstoupil na český trh vnitrostátní dopravy v srpnu loňského roku. Svým zákazníkům nabízí vysoký komfort cestování, nechybí nabíjecí zásuvky, spousta místa na nohy, dostatečný zavazadlový prostor a kvalitním Wi-Fi připojením.


Linku do Uherského Hradiště FlixBus jezdí od června (8. května 2018, FlixBus).

Ptáme se vás:

Je správné, že stát nabízí rychlíkové železniční linky soukromým dopravcům?
 

Naši mediální partneři:

      

20170702 spoluprace dopravacek

Kvalitní české firmy a zajímavé akce v dopravě:

  20160301 banner down 02 20160301 banner down 03 20160301 banner down 04 Chcete být vidět na tomto místě a oslovit tak několik tisíc návštěvníků? Napište nám a dozvíte se více!