Get Adobe Flash player

Vlčoun.cz na facebooku

Lajkněte náš facebook...

Inzerce

20191001 csad vsetin 01

Inzerce

Vybíráme napříč z krajů...

 Pražský dopravní podnik má
jistou smlouvu na 22 let

 Vánočně vyzdobené vozy
rozzářily města napříč ČR

 Bankovní kartou v Mostě
zaplatíme za rok a půl

 Budějovice od ledna zdraží
jízdné o polovinu

Havarovalo se v Brandýse i Chrástu u Plzně

BRANDÝS NAD LABEM, CHRÁST U PLZNĚ - Z dosud neznámých příčin na výkolejce před Brandýsem nad Labem ve Středočeském kraji vykolejily dva nákladní vozy. Ty zablokovaly jak železniční trať, tak i přilehlou silnici.

K další nehodě pak došlo dopoledne také v Chrastu u Plzně, kde auto zavadilo o poslední vagon projíždějícího vlaku...


Nehoda v Brandýse nad Labem (31. května 2016, Drážní inspekce).

"Dnes 31. března 2016 v 9.24 hodin v Brandýse nad Labem vykolejily po nezajištěné jízdě na výkolejce dva vozy nákladní soupravy, která vyjela z přilehlé vlečky," informoval tiskový mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Souprava podle něj zastavila na železničním přejezdu a zablokovala provoz na pozemní komunikaci. Celkově byly škody odhadnuty na 380 tisíc korun, mimořádná událost se obešla bez zranění.

"Příčiny mimořádné události jsou v šetření," dodal tiskový mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. České dráhy musely na několik hodin na trati mezi Čelákovicemi a Brandýsem nad Labem zavést náhradní autobusovou dopravu.


Nákladní vlak zablokoval trať i přejezd (31. května 2016, Drážní inspekce).

O necelé dvě hodiny později se stala další nehoda, tentokrát ale v Chrástu u Plzně, kde se na přejezdu zabezpečeném funkční světelnou výstražnou signalizací se závorami střetl osobní automobil s nákladním vlakem. "Šetřením na místě mimořádné události bylo zjištěno, že osobní automobil narazil do sedmého vozu vlakové soupravy, kterou byl odhozen na u přejezdu stojící nákladní automobil," řekl Drápal.

Při nehodě byli zranění dva lidé v osobním automobilu a škody byly vyčísleny na 15 tisíc korun, z toho 10 tisíc na automobilu a 5 tisíc na vlaku. Provoz na trati byl pouze omezen bez nutného úplného přerušení provozu.


Ujeté vagony vykolejily na výkolejce (31. května 2016, Drážní inspekce).

Naši mediální partneři:

      
20170702 spoluprace dopravacek

Kvalitní české firmy a zajímavé akce v dopravě:

    20160301 banner down 03 20160301 banner down 04 
Chcete být vidět na tomto místě a oslovit tak tisíce návštěvníků měsíčně? Napište nám a dozvíte se více!